Olle Baertling
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1950-68, blad 4 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek 31,5x18,5 cm
Smärre fläck i vänstre nedre marginal, ej ramad
266212
2014-09-28