Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1950-68, blad 4 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek 31,5x18,5 cm

Smärre fläck i vänstre nedre marginal, ej ramad

266212

2014-09-28