Barbie med vänner
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DOCKOR, 3 st.,omkring 1970-tal, Barbie, Skipper och Midge, uderdel till röd plastväska innehållande diverse kläder, hund, skor, häfte mm medföljer
Skador
| Arviointi | 1 500 SEK |
Skador