Barbie med vänner

Barbie med vänner
Barbie med vänner
Barbie med vänner
Barbie med vänner
Barbie med vänner
Barbie med vänner

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKOR, 3 st.,omkring 1970-tal, Barbie, Skipper och Midge, uderdel till röd plastväska innehållande diverse kläder, hund, skor, häfte mm medföljer

Skador

266214

2014-09-30