Väggpendyl Louis XV-stil

Väggpendyl Louis XV-stil
Väggpendyl Louis XV-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, omkring 1900, Louis XV-stil, förgylld mässing, verk märkt Japy Fréres & Cie Frankrike, emaljtavla med romerska siffror, höjd 53 cm

Urtavla med smärre skador

266216

2014-09-28