Mats Theselius
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIPENDIEPRIS, Ekorr-djävulen, Mats Theselius, grön glasyr, reliefdekor med motiv av ekorre i ek, "Årets skåp 1991 för Svenska Arkitektförbundet", signerad och numrerad Mats Theselius 143/275, höjd 25,5 cm
266230
2014-09-25