Sideboard Nils Johnsson "Arild"
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SIDEBOARD, Nils Johnsson, "Arild", sideboard, Hugo Troeds industrier, Sverige 1950-tal, jakaranda, 2 skjutdörrar, inredd med lådor, bardel, höjd 78, 253 x 43 cm,
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
Smärre bruksslitage, litet hack i bakkant
266241
2014-09-25