Sideboard Nils Johnsson "Arild"

Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson
Sideboard Nils Johnsson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SIDEBOARD, Nils Johnsson, "Arild", sideboard, Hugo Troeds industrier, Sverige 1950-tal, jakaranda, 2 skjutdörrar, inredd med lådor, bardel, höjd 78, 253 x 43 cm,
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Smärre bruksslitage, litet hack i bakkant

266241

2014-09-25