Hörnskåp sengustaviansk stil
2014-09-25
266243
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1900-talets senare hälft, sengustaviansk stil, vitlackerat, räfflade dörrspeglar, höjd 180, 94x60 cm
Nycklar och skruvar finns att hämta i Utlämningen
Smärre bruksslitage