Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKINNARLAND, Knut (Norge, 1909-1993): Bollflicka, signerad K Skinnarland, sockel märkt Idrettsmerke Statuetten for Kvinner, brons, höjd 32 cm
Smärre slitage
266249
2014-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här