Knut Skinnarland skulptur

Knut Skinnarland skulptur
Knut Skinnarland skulptur
Knut Skinnarland skulptur
Knut Skinnarland skulptur
Knut Skinnarland skulptur
Knut Skinnarland skulptur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKINNARLAND, Knut (Norge, 1909-1993): Bollflicka, signerad K Skinnarland, sockel märkt Idrettsmerke Statuetten for Kvinner, brons, höjd 32 cm

Smärre slitage

266249

2014-09-29