Carl H Fischer oljemålning

Carl H Fischer oljemålning
Carl H Fischer oljemålning
Carl H Fischer oljemålning
Carl H Fischer oljemålning
Carl H Fischer oljemålning
Carl H Fischer oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISCHER, Carl H. (Danmark, 1885-1955): Musikstilleben, signerad Carl H. Fischer, olja på duk, 65x95 cm

266263

2014-09-29