Värjor

Värjor
Värjor
Värjor
Värjor
Värjor
Värjor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄRJOR, 2 st, 1700-talsklingor i senare mässingsfästen
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Skador,

266271

2014-10-02