Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
FICKUR, 1900-talets första hälft, Ryssland, gulddobulé, tavlan märkt Rolex, plexiglas, boett nr: 1934 68240, verk nr: 443, 755124, diameter 43 mm
Slitage, ej funktionstestad, Ej original Rolex
266278
2014-09-28