Fickur 1900-tal

Fickur 1900-tal
Fickur 1900-tal
Fickur 1900-tal
Fickur 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

FICKUR, 1900-talets första hälft, Ryssland, gulddobulé, tavlan märkt Rolex, plexiglas, boett nr: 1934 68240, verk nr: 443, 755124, diameter 43 mm

Slitage, ej funktionstestad, Ej original Rolex

266278

2014-09-28