Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOCKURNA, VASER, 1 par, porslin, Kina,1800-tal, dekor i underglasyrblått av sk cracked ice och prunusblommor, höjd 30 resp 17 cm
Lockurnan med nagg och mynningslagningar.
266292
2014-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här