Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, Rob Engström Stockholm, gustaviansk stil, träskuren dekor, förgylld, verket märkt B&W 834798, höjd ca 64 cm

Slitage

266293

2014-09-25