Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-tal, Rob Engström Stockholm, gustaviansk stil, träskuren dekor, förgylld, verket märkt B&W 834798, höjd ca 64 cm
Slitage
266293
2014-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här