Fabian Höglund väggpendyl

Fabian Höglund väggpendyl
Fabian Höglund väggpendyl
Fabian Höglund väggpendyl
Fabian Höglund väggpendyl
Fabian Höglund väggpendyl
Fabian Höglund väggpendyl

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-tal, Fabian Höglund Stockholm, gustaviansk stil, träskuren dekor, förgylld, verket märkt 4110, 10 6, höjd ca 101 cm

Ett glas saknas, smärre slitage

266295

2014-09-25