Gustaf Magnusson oljemålning

Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAGNUSSON, Gustaf (1890-1957): I konstnärens ateljé, signerad Gust. Magnusson 1937, olja på pannå, 60x50 cm

Smärre ytmärken

266296

2014-09-29