Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Venetiansk stadsbild, stämpelsignerad, baksidan med intyg från konstnärens sterbhus, olja på pannå, 17x26 cm

266301

2014-09-29