Spegellampett gustaviansk stil
Vollendet
2014-09-25
266308
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SPEGELLAMPETT, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, märkt Claes Hultberg AB Stockholm, ca 64x39 cm
Bruksslitage