Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): "Vid Danviken I", monogramsignerad och daterad 1962, olja på duk uppfordrad på pannå, ca 39x31 cm

Stifthål

266313

2014-10-11