Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MÄKELÄ, Juho (Finland 1885-1943): Landskap, signerad och daterad J. Mäkelä 1918, olja på duk, 56x46 cm
PROVENIENS: Gösta Stemnans samling, nr 4573
Smärre färgbortfall och krackleyrer
266317
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här