Inge Schiöler Skogslandskap färglitografi
2014-09-30
266318
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Skogslandskap, signerad och daterad Inge Schiöler -69, färglitografi, 40x35 cm.
Proveniens: Ann Dikman (Inge Schiölers livskamrat)
därefter i arv till nuvarande ägare