Hörnskåp 1800-talets mitt
2014-09-26
266326
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-talets mitt, fanérat i björk, svärtade detaljer, höjd ca 206, 100x50 cm
Omarbetat, skador, enstaka delar saknas, lösa delar medföljer, nycklar finns. Nycklar samt 2 kollin med lösa delar finns att avhämta vid Utlämningen.