Prins Eugen pastell

Prins Eugen pastell
Prins Eugen pastell
Prins Eugen pastell
Prins Eugen pastell

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): Från Waldemarsudde, signerad Eugen, pastell, 24x27 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, nr 544

Bucklig

266327

2014-10-07