Prins Eugen pastell
Valmis
2014-10-07
266327
| Korkein tarjous | 8 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
PRINS EUGEN (1865-1947): Från Waldemarsudde, signerad Eugen, pastell, 24x27 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, nr 544
Bucklig