Maurice Moberg Porträtt av Inge Schiöler
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MOBERG, Maurice (född 1923): "Porträtt av Inge Schiöler vid fönstret", signerad Maurice Moberg, olja på duk, 37x40 cm
Proveniens: Ann Dikman (Inge Schiölers livskamrat)
därefter i arv till nuvarande ägare
266328
2014-09-30