Maurice Moberg Porträtt av Inge Schiöler

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOBERG, Maurice (född 1923): "Porträtt av Inge Schiöler vid fönstret", signerad Maurice Moberg, olja på duk, 37x40 cm
Proveniens: Ann Dikman (Inge Schiölers livskamrat)
därefter i arv till nuvarande ägare

266328

2014-09-30