Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DERKERT, Siri (1888-1973): Handstudie, daterad -27, blyerts på smörpapper, 20x27,5 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, nr 5208
Oramad, i passepartout.
266333
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här