Siri Derkert oljeteckning

Siri Derkert oljeteckning
Siri Derkert oljeteckning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DERKERT, Siri (1888-1973): Sittande barn, daterad -27, olja och akvarell på papper, 19x21,5 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, nr 5201

Oramad, i passepartout

266338

2014-10-07