Hundertwasser serigrafi
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HUNDERTWASSER, Friedensreich (Österrike1928-2000): Hommage à Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 514/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm, oramad
266357
2014-10-12