Hundertwasser serigrafi

Hundertwasser serigrafi
Hundertwasser serigrafi
Hundertwasser serigrafi
Hundertwasser serigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HUNDERTWASSER, Friedensreich (Österrike1928-2000): Hommage à Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 514/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm, oramad

266357

2014-10-12