L A Bjönni oljemålning

L A Bjönni oljemålning
L A Bjönni oljemålning
L A Bjönni oljemålning
L A Bjönni oljemålning
L A Bjönni oljemålning
L A Bjönni oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

ANDERSSON, "Bjönni", Lars (född 1940): Kustbild, signerad L. A. Bjönni, olja på duk, ca 95x73 cm

Något vågig duk

266358

2014-10-12