Matskedar 18/1900-tal

Matskedar 18/1900-tal
Matskedar 18/1900-tal
Matskedar 18/1900-tal
Matskedar 18/1900-tal
Matskedar 18/1900-tal
Matskedar 18/1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSKEDAR, 7 st, silver, 18/1900-tal, flertal länder, längd ca 20-24 cm, total vikt ca 335 g

Slitage, delvis med skador, en med lagning

266371

2014-09-26