Laila Prytz oljemålning
2014-10-01
266372
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PRYTZ, Laila (född 1907): "Toner", signerad Laila Prytz, olja på pannå, 118x165 cm
Smärre fläckar