Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PETER, Axel (1863-1942): Stilleben med vinglas och äpplen, signerad Ax Peter, olja på duk uppfodrad på pannå, 41x55 cm
Ytmärke
266373
2014-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här