Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER, Axel (1863-1942): Stilleben med vinglas och äpplen, signerad Ax Peter, olja på duk uppfodrad på pannå, 41x55 cm

Ytmärke

266373

2014-10-01