Shirley Tommos vävnad

Shirley Tommos vävnad
Shirley Tommos vävnad
Shirley Tommos vävnad
Shirley Tommos vävnad
Shirley Tommos vävnad
Shirley Tommos vävnad
Shirley Tommos vävnad
Shirley Tommos vävnad

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄVNAD, Shirley Tommos (född 1933): "Holger Blom´s sommarstockholm", monogramsignerad och daterad ST 85, ca 111x229 cm

266377

2014-10-01