Olle Kåks

Olle Kåks
Olle Kåks
Olle Kåks
Olle Kåks
Olle Kåks
Olle Kåks
Olle Kåks
Olle Kåks

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÅKS, Olle (1941-2004): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografi, 121x81-63x50 cm

1 saknar glas, gulnader

266378

2014-10-01