Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRISK, Lennart (född 1943): Vinterlandskap med rådjur, signerad och daterad L Frisk 1988, olja på duk
266391
2014-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här