Lennart Frisk oljemålning

Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRISK, Lennart (född 1943): Vinterlandskap med rådjur, signerad och daterad L Frisk 1988, olja på duk

266391

2014-09-29