Piedestalar 1 par

Piedestalar 1 par
Piedestalar 1 par
Piedestalar 1 par
Piedestalar 1 par
Piedestalar 1 par
Piedestalar 1 par

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, vitmålade och bronserade, gustaviansk stil, höjd 134 cm

Slitage

266400

2014-09-26