Parfymflakong 1800-tal
2014-09-29
266401
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PARFYMFLAKONG, porslin, 1800-tal, målad dekor av jaktscen resp. pastoral scen, dekor i guld, knopp i silver, höjd ca 7 cm
Obetydligt slitage.