KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

NILSON, K.G (född 1942): "Nocturne", signerade och daterad K-G Nilson 1987, numrerad 72/100, serigrafi, 40x40 cm

266412

2014-09-30