Curt Clemens oljemålning
2014-09-29
266433
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLEMENS, Curt (1911-1947): Stilleben med blomma och böcker, signerad och daterad Clemens 1939, olja på pannå, 30,5x45 cm