M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Pingviner, signerad M. Pyk, 81/85, litografi, 65x54 cm

266437

2014-09-30