Josef Spacek sten och smide
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPACEK, Josef (1923-2001): Utan titel, signerad och daterad J Specek -65, sten och smide, höjd ca 58 cm, medföljande piedestal höjd 86 cm
Sockel med lagning, skulptur med spricka, fäste medföljer
266439
2014-09-29