Josef Spacek sten och smide

Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide
Josef Spacek sten och smide

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPACEK, Josef (1923-2001): Utan titel, signerad och daterad J Specek -65, sten och smide, höjd ca 58 cm, medföljande piedestal höjd 86 cm

Sockel med lagning, skulptur med spricka, fäste medföljer

266439

2014-09-29