Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OLSON, Erik (1901-1986): Figur med monokel, signerad och daterad Erik Olson 1978, ea, litografi, 44x27 cm, LJUNGBERG, Sven (1912-2010): Blommor, signerad, grafiskt blad, 51x46 cm
266446
2014-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här