Erik Olson och Sven Ljungberg

Erik Olson och Sven Ljungberg
Erik Olson och Sven Ljungberg
Erik Olson och Sven Ljungberg
Erik Olson och Sven Ljungberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLSON, Erik (1901-1986): Figur med monokel, signerad och daterad Erik Olson 1978, ea, litografi, 44x27 cm, LJUNGBERG, Sven (1912-2010): Blommor, signerad, grafiskt blad, 51x46 cm

266446

2014-09-30