Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-09-29
266454
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Motiv av keruber, efter fransk förlaga, olja på duk, ram märkt Anna Bennet, ca 88x65 cm
Smärre skador/färgbortfall