Eldhundar
2014-09-26
266455
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ELDHUNDAR, 3 dlr, 1800-tal, nyrokoko, förgylld mässing, justerbar längd ca 80-100 cm
Mittsektion med bristning som ej påverkar funktionen