Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ELDHUNDAR, 3 dlr, 1800-tal, nyrokoko, förgylld mässing, justerbar längd ca 80-100 cm
Zustandsbeschreibung
Mittsektion med bristning som ej påverkar funktionen
266455
2014-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner