Eldhundar

Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ELDHUNDAR, 3 dlr, 1800-tal, nyrokoko, förgylld mässing, justerbar längd ca 80-100 cm

Zustandsbeschreibung

Mittsektion med bristning som ej påverkar funktionen

266455

2014-09-26