Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

5 000 SEK

8 000 SEK

VÄRJA, tysk, med korgfäste, 1500-tal, ansats med smedsmärke, längd 107 cm
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Korrosion

266456

2014-10-02