Flora Danica Flora Danica Royal Copenhagen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CRÈMEKOPP med lock och fat, porslin, "Flora Danica", Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark 1900-tal, numrerad 20/3575, höjd 9 cm

266479

2014-10-11