Oscar Reuterswärd färglitografier
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002) "Fifteen European impossible figures", portfölj med 15 grafiska blad, samtliga signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 145/190, 39x29 cm
Mapp med smärre slitage
266488
2014-10-01