Oscar Reuterswärd färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002) "Fifteen European impossible figures", portfölj med 15 grafiska blad, samtliga signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 145/190, 39x29 cm

Mapp med smärre slitage

266488

2014-10-01