Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, omkring 1800, fanerad med alrot, höjd 73, 89x89 cm

Lagad fot, fanerskador

266493

2014-09-26